Go 100% Renewable: місія, щоби зберегти планету заради майбутнього!

Руслана Лижичко, співачка, громадський діяч

Ми готуємось до дуже великого міжнародного проекту “Місія “Go 100% Renewable Energy!””.
14 травня у Парижі я презентувала ідею популяризації Чистої Енергії та переходу світу на 100% Renewable Energy Only – “RenewDay: День Чистої енергії світу!”
14 травня у Парижі відбулась презентація мого фільму “Today is RenewDay” – подія, яку ми вперше проведемо у м. Бонн 22 червня цього року!
Приєднуйтесь! Це майбутнє на Чистій енергії!

Сьогодні у світі ми спостерігаємо нову тенденцію, хвилю, що піднімається в людях – боротьба за спасіння планети. Сьогодні люди виходять зі страйками, з’являються молодіжні рухи, започатковані школярами та студентами, до них приєднується все більше і більше людей різного віку. Ці рухи набирають глобального всесвітнього масштабу боротьби за порятунок планети.

Планета, а саме її клімат, сьогодні у найбільшій небезпеці.

День Відновлюваної Енергії, який відбувся у Бонні на Площі Організації Об’єднаних націй, неподалік UNFCCC (секретаріату Рамкової конвенції ООН про зміну клімату) та World Conference Center, став відповіддю на питання, як ми можемо врятувати планету. Ми показали, що у нас є рішення. Більше того, це не просто вихід чи рішення. Це місія. Ми присвятили цьому ціле шоу REnewDay, щоби показати чисту енергію, показати її джерело і відсвяткувати нашу місію. Ми заклали цю традицію. І будемо робити таку подію щороку, а можливо і двічі на рік.

Люди з різних сфер діяльності та з усіх континентів цього дня об’єднали свої зусилля, щоби відзначити досягнення відновлюваної енергетики. Спікери з усього світу, серед яких Ashok Sridharan (мер міста Бонн), Stefan Gsaenger (Global 100% RE Platform), Tasneem Essop (Climate Action Network), Hans-Josef Fell (Energy Watch Group), Thomas Cierpka (IFOAM), Karen Raymond та James Leon Meyer (FridaysForFuture), Andriy Konechenkov (UWEA), David Renne (ISES) підкреслили актуальність переходу на відновлювані джерела та переваги такого важливого для всього людства кроку.

Ми пропонуємо змінити рух на місію, а саму місію зробити стилем життя – “handbook of life”. Саме про це я і сказала зі сцени. Якщо кожна людина стане енергетично незалежною, якщо кожна людина замислиться про перехід на renewable energy і почне рухатися в цьому напрямку, це і врятує нашу планету. Ми дали цю відповідь, тому питати, що робити, більше нема сенсу. Ми маємо відповідь – Go Renewable Energy!

З цим я також напередодні звернулася до активістів FridaysForFuture. Молодь підтримала це звернення, і ми разом скандували “charge your heart to charge the world”, “now, here, together”.

Не намагайтеся добитися до старих політиків, вони вже “нагосподарювали”! І продовжують досі, тримаючи планету на наркотичній голці нафти, газу та вугілля! Відкривайте очі своїм друзям. Ми маємо йти і примножувати наше прагнення жити на чистій планеті, щоби творити чисте майбутнє на чистій енергії.

Якщо ми хочемо це зробити, ми маємо в першу чергу зарядити чистою енергією своє серце, тоді ми зможемо зарядити і змінити весь світ. Тоді весь світ довкола наповниться чистою енергією з відновлюваних джерел – clean renewable energy.

Джерело: https://blogs.pravda.com.ua/authors/ruslana/5d0f93d973498/?fbclid=IwAR0p5scrCYqV2AaoiXkEElMmi2wwEQrt03Kfw0zzKH7EFrZfOj_pNsVvtXo