Один зі світових лідерів зі збірки електроніки будує ще один завод в Україні

Американська компанія Jabil Circuit будує другий завод зі збірки сучасної електроніки під Ужгородом. Компанія знаходиться в трійці світових лідерів серед компаній по контрактній збірці.

Контрактне виробництво – це комплекс послуг для замовника, пов’язаних з виробництвом електроніки. Що включає в себе повний цикл виробництва: розробка проекту та проектування; комплектація конкретного замовлення необхідними електронними компонентами; виготовлення та монтаж друкованих плат; підбір і випуск корпусів (на вимогу замовника); тестування готових виробів; упаковка продукції, доставка за місцем призначення.

Компанія Jabil Circuit входить до трійки найбільших (за її даними) контрактних виробників електроніки. Та ж Apple або її «китайський клон» Xiaomi розробляють залізо і софт, рекламують і доставляють, але фізично ці продукти виробляють Jabil і їм подібні – вигідно з точки зору витрат і часу виробництва.

На першому заводі компанії в селі Розівка ​​під Ужгородом працює 2300 осіб, за роки роботи закарпатський завод випустив 110 млн одиниць електроніки, серед них: 17,5 млн сучасних мобільних телефонів, більше 50 млн збірок для мобільних телефонів і накопичувачів і т.д. Замовниками українського заводу американської корпорації є Cisco, Philips, HP, Johnson Controls, Nespresso, Ceragon, Sagemcom, SIAE Microelettronica, DUCATI Energia та інші. Працівники підприємства отримують “білу” зарплату, безплатне харчування і проїзд, медичну страховку, допомога при переїзді. Плюс онлайн курси та тренінги для підвищення кваліфікації. В роботі Jabil впроваджені сучасні методики оптимізації виробничого процесу (Lean Six Sigma, Kaizen, 5S system).

“Одна із стратегічних завдань компанії – подвоїти виробничі потужності. Корпорація готова інвестувати в Україну, так як ми бачимо тут велике майбутнє. Тому нам потрібні люди і ми запрошуємо студентів на роботу в хорошу, технологічно розвинену компанію. Чи готові вчити, допомагати і робити все для того, щоб наша співпраця була взаємовигідною “, – говорить генеральний директор ТОВ Jabil Circuit Ukraine Limited Сергій Карцев. На новому заводі компанії планують працевлаштувати 1500 чоловік.

Нагадаємо, що поруч із заводом з виробництва електроніки Flex, сінгапурської корпорації Flextronics в Мукачево, будується друга черга заводу лиття пластмасових деталей для збирається електроніки.

Джерело: https://enigma.ua/articles/odin_iz_mirovykh_liderov_po_sborke_elektroniki_otkroet_eshche_odin_zavod_v_ukraine