Українські вчені зробили прорив у лікуванні раку

Дослідники по всьому світу протягом довгих років намагаються знайти ліки від раку. У цьому процесі істотно просунулися українські вчені, які працюють в США, повідомляє “РБК-Україна”.

Олена і Олег Таратула, подружжя з України, тестують новітні ліки проти онкології. Протягом чотирьох років в лабораторії штату Орегон вони займалися розробкою речовини, яке здатне виявляти ракові клітини і допомагає їх знищувати. 

Винахід українців здивував буквально весь науковий світ. Речовина допомагає знищувати ракові клітини, але при цьому для здорових клітин вона зовсім не шкідлива. Це підтвердили дослідження речовини на тварин. Далі будуть тестувати ліки на хворих раком людях.

Препарат, який розробили українці, з кров’ю потрапляє в тіло і затримується саме в уражених ділянках. Під час обстеження він світиться, тому медик чітко бачить його контури. Це особливо важливо для хірургів, які видаляють пухлини. Адже якщо припустити хворе місце, рак буде розвиватися швидше, стане менш чутливим до хіміотерапії, у людини просто не залишиться сил з ним боротися. Якщо ж рак тільки почав рости, речовина, винайдена Таратулами, його повністю знищує.

Якщо випробування препарату будуть вдалими, то винахід Таратул назвуть проривом в медицині 21 століття. 

Джерело: http://www.bagnet.org/news/health/392242/ukrainskie-uchenye-sovershili-proryv-v-lechenii-raka